Diyet Listeleri – Dukan Diyeti – Sağlık ve Moda Bayanlara Dair Herşey

Kanal 7 Dr. Feridun Kunak 02 Ocak Perşembe

02 Ocak Perşembe günü kanal 7 ekranlarına da yayımlanacak olan Dr. Feridun Konak Show yine hayata dair merak ettiğiniz tüm sağlık konularına değinecek.

Bütün hastalıklar hakkında sizi bilgilendiren Dr. Feridun Konak bugünde birbirinden güzel bilgiler ile yaşama dair, sağlığınıza dair bilgileri sizinle paylaşacak.

Sağlık ile ilgili bilgilerin dışında yaşamın içinde de bilgilerin sunulduğu Dr. Feridun Konak Show seyircileri için birbirinden güzel haberler verecek.

Ağızda kuruluk, fazla yemek yeme, halsizlik, geç iyileşen yaralarla kendini gösteren şeker hastalığı gibi günlük hayatta karşılaştığımız konular Dr. Feridun Konak Show da halkın anlayacağı bir dilden anlatılıyor.

Hastalıklara sadece ilmi değil ayrıca çeşitli hastalıkların oluşmasını engelleyen doğal yöntemler ve sağlıklı beslenme metotlarıda bu programda anlatılmakta.

02 Ocak 2014 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak show izle, 02 Aralık 2014 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak show programı canlı izle, 02 Ocak 2014 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak show son bölüm izle, 02 Ocak 2014 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak show tekrarı izle, 02.01.2014 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak show yeniden izle

Bir önceki yazımız olan Esra Erol Evlen Benimle 02 Ocak Perşembe başlıklı makalemizde 02.01.2014 Esra Erol’da Evlen Benimle 02.01.2014 aralık özeti, Esra Erol’da Evlen Benimle 02 Ocak izle ve Esra Erol’da Evlen Benimle 02 Ocak özeti izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Televizyon

Benzer Konular

Dünyanın En Korkunç Kısa Korku Filmi

Dünyanın En Korkunç Kısa Korku Filmi

Hepimiz korku filmlerine bayılırız özellikle de geceleri izlediklerimizden. Bir grup üniversite öğrencisi de bir yarışma...

Ulan İstanbul – Yaren’in Söylediği Yanarım Şarkısı ve Sözleri

Ulan İstanbul – Yaren’in Söylediği Yanarım Şarkısı ve Sözleri

Kanal D ekranlarında oynayan Ulan İstanbul isimli dizinin bu hafta yayımlanan fragmanında çok güzel bir...

Almanya-Arjantin Dünya Kupası Finali Maçı Saat Kaçta ?

Almanya-Arjantin Dünya Kupası Finali Maçı Saat Kaçta ?

2014 Dünya kupası finali yaklaştı ve bu büyük finali Almanya ve Arjantin oynayacak. Evde bu...

14 Temmuz 2014-Yeni Uydu Frekans Televizyon Ayarları

14 Temmuz 2014-Yeni Uydu Frekans Televizyon Ayarları

Şubat 2014 Tarihinde yeni uydumuz olan Türksat 4A uydusu uzaya fırlatıldı ve yörüngesine oturdu. Bu uydu...

Ünlü Oyun Assassin’s Creed Film Oluyor

Ünlü Oyun Assassin’s Creed Film Oluyor

Ubisoft’un oldukça başarılı oyun serilerinden Assassin’s Creed bu sefer filmiyle geliyor. Genelde olarak incelediğimizde Assassin’s...

hits counter

Yukarı